Rozgrywki czas zacząć ;-)

Już 25 sierpnia do Sulechowa wraca wielka piłka na poziomie B klasy..
W Sobotę o godzinie 11 piłkarze Zawiszy podejmą w pierwszym meczu nowego sezonu drużynę rezerw Clepardii Kraków.

Sezon ten będzie wyjątkowy dla Sulechowskiego Zawiszy ponieważ w tym roku zrezygnowano z C-klasy co przyczyniło się do powstania nowej grupy w B-klasie. Powstanie 4-tej grupy sprawiło, że na nowo trzeba było podzielić drużyny. Zawisza ostatnie 2 sezony grała w 1 grupie. Po reformie wiele się w tej grupie nie zmieniło prócz tego, że nie ma w niej już naszych piłkarzy. Drużyna Zawiszy została przeniesiona do bardziej Krakowskiej - 3 grupy. W niej z 13 drużyn aż 7 swoje boisko ma na terenie Krakowa. To sprawia, że naszych piłkarzy w tym sezonie czeka mniej wyjazdów po "wsiach" a więcej do Krakowa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w Sobotę na S9 na godzinę 11:00 aby dopingować naszą drużynę i z przytupem rozpocząć ligę.

Był, będzie, jest...
ZAWISZA UKS