Sparing: Zawisza - Błyskawica

Już w najbliższą niedzielę, nasi piłkarze rozpoczną sparingowe przygotowania. W pierwszym pojedynku kontrolnym podopieczni Konrada Chlana zmierzą się z drużyną występującą w okręgu wielickim, w tamtejszej C Klasie.

Błyskawica Wyciąże swoje przygotowania rozpoczęła tydzień wcześniej. Nasi niedzielni rywale mają już za sobą jeden mecz sparingowy, w którym ponieśli porażkę 1:4 z zespołem z B Klasy. Jest to zespół, który od dwóch sezonów systematycznie się wzmacnia mając w zbliżających się rozgrywkach aspirację na awans do wyższej ligi.

Nasi piłkarze są dopiero po pierwszym treningu, na którym nie zachwyciła frekwencja piłkarzy, którzy w poprzednim sezonie stanowili o sile drużyny. Pojawili się natomiast nowi zawodnicy, którzy już na pierwszym treningu udowodnili, że będą bardzo przydatni dla zespołu. Kadra na niedzielne spotkanie wciąż jednak pozostaje pod znakiem zapytania, ze względu na środek okresu wakacyjnego. Wiele może przybliżyć czwartkowy trening.

Na spotkanie zapraszamy do Sulechowa w niedzielę(26.07.2015) na godzinę 17:00.