Wyjazdowa porażka z liderem

W ubiegła niedzielę piłkarze Zawiszy wybrali się na mecz do lidera z Charsznicy.

Drużyna z Sulechowa na ten mecz pojechała w mocno okrojonym składzie spowodowanym kontuzjami i chorobami zawodników. W pierwszym składzie wyszedł na boisko trener Zawiszy a na ławce było tylko dwóch rezerwowych zawodników. Nasi piłkarze wyszli z nastawieniem powalczenia o punkty na boisku drużyny która w tym sezonie ma za cel awans do A - klasy. Przebieg meczu pokazał że w tym dniu 3 pkt pozostały w Charsznicy a piłkarze Zawiszy wrócili do Sulechowa z bagażem 5 straconych bramek i niestety bez strzelonej bramki przeciwnikowi. W przebiegu całego meczu stworzyliśmy sobie kilka ciekawych możliwości do zdobycia bramki ale albo bramkarz gospodarzy dobrze się spisywał,  albo miał szczęście.

Kolejny mecz gracze z Sulechowa rozegrają w najbliższą sobote 13.05.2017 a przeciwnikiem będzie drużyna Trątnowianki. Jeśli pogoda pozwoli mecz odbędzie się na naszym stadionie. Istnieje jednak możliwość że w przypadku utrzymania się deszczowej pogody mecz ten rozegramy w trątnowicach w roli gospodarza.