Domowa wygrana 4-2 z orłęm iwanowice..

W rozegranym w ostatnią sobotę 3.09.2016 meczu Zawisza sięgnął po trzy punkty w Sulechowie z drużyną rezerw Orła Iwanowice. Od początku spotkania widać było, że rezerwy to tylko na papierze bo goście byli wzmocnieni zawodnikami pierwszej drużyny która akurat w ten weekend pauzowała. Mecz od początku był szybki a obie drużyny starały się grać piłką . W 16minucie meczu kontuzji kolana doznał grający w ataku Batko. Próbował jeszcze wrócić na boisko do gry ale ból był zbyt silny i wobec tego trener Chlan wpuścił do gry Adamskiego. I właśnie ten rezerwowy w 28 minucie fantastycznym podaniem uruchomił Ambrochowicza, który zdobył pierwszego gola w tym meczu ku uciesze zgromadzonej w Sulechowie publiczności. Po 6 minutach kolejnego gola dołożył piwowar po podaniu od strzelca pierwszej bramki i podwyższając na 2-0. W szeregi gospodarzy wdarło się rozluźnienie dwubramkowym prowadzeniem i przyjezdni strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego zdobyli do szatni kontaktowego gola. Po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze składnie rozegrali kontrę która zaowocowała sprytnym zagraniem Moskala do Gawędy Grześka który zdobył kolejnego gola w tym meczu. Po tej bramce gra toczyła się głownie w środkowej strefie boiska. Orzeł zdobył ponownie kontaktowego gola kolejny raz po strzale z rzutu wolnego tym razem dobijając piłkę odbitą od muru. Po tej bramce widać było nerwowość w poczynaniach obu zespołów na boisku im bliżej do końca meczu było. W 85 minucie ku uciesze kibiców i ławki rezerwowych po podaniu Tomka Gawędy Moskal zdobył gola i stało się jasne że tego dnia 3 pkt. pozostaną w Sulechowie.